blog

Taşınma esnasında yaşanacak sorunları minimum düzeylere indirebilme adına firmamız ambalajlama- paketleme hizmetlerine hayli önem vermektedir. Nakliyat alanında günümüzde kaliteli emek masraflar yapılmakta ve expertiz çalışmaları ile başlayan hizmetler hayli daha planlı ve programlı bir halde sorunsuz olarak tamamlanmaktadır. Hizmet talebinde bulunulduğunda taşınacak olan ev, ofis şeklinde mekânlarda ön araştırmalar yapılmakta ve eşyaların genel anlamda durumları incelenmektedir. Çıkarılan bu rapora bakılırsa taşınacak araç, nakliye alanında toparlanması gereken ekip elemanları, paketleme malzemeleri belirlenmektedir. Bu aşama hemen sonra ise genel olarak yapılacak nakliyenin fiyatları belirlenmektedir.

Daha hemen sonra verilen tarih ve saat arasında firmamız taşınacak alanda olmaktadır. İlk etapta ambalajlama- paketleme hizmetleri başlayacaktır. Kırılacak eşyalar için özel ambalajlar kullanılmakta ve fazladan kutuların kenar kısımlarında köpükler kullanılabilmektedir. Ev taşımacılıklarında olmasıyla beraber ofis taşımacılıklarında da paketleme hizmetleri hayli önemlidir. Kullanılacak malzemenin sağlam özelliklerde olması taşıma esnasında çiziklerin oluşmasını dahi engelleyecektir. Bardak şeklinde cam eşyalarınız için özel kutular kullanılmakta, porselen eşyalar kutulara yerleştirilmeden önce özel kağıtlara sarılarak kolilere yerleştirilmektedir. Bu alanda sıhhi tesisatlar ve ofis eşyaları arasında yer alan monitör şeklinde cihazlar için de özel malzemeler kullanıldıktan hemen sonra kolilerin içerisine köpüklerde kullanılmaktadır. Bu eşyaların sökülerek varacakları adreslerde yerlerine takılması da verilen nakliye hizmetleri arasında bulunmaktadır.
 
Giyim eşyalarında ise giyim kartonları kullanılmakta ve kırışmaması gereken kıyafetler içinde araç dizaynları arasında özel askılıklar bulunmaktadır. Genel olarak ambalajlama- paketleme malzemesi olarak kullanılan ürünler kraft balonlu naylon olmakta ve hava kabarcıkları bulunan bu malzemeler eşyalar üzerinde çizikler oluşmasına dahi fırsatlar vermemektedir. Özellikle hayli sevdiğiniz mobilyalarınız ve büyük emeklerle satın aldığınız beyaz eşyalarınızın tamamı ambalajlanmakta ve herhangi bir hasar oluşmaması adına mükemmel bir halde kaplanmaktadır. Verilen nakliye hizmetleri genel olarak firma güvencesi altın olmakta ve güven arasında eşyalarınız yeni adreslerine taşınmaktadır.
 
Asansörlü araçlar kullanılmakta ve bu sayede dar merdivenler ve biçimsiz merdiven araları sorun olmaktan çıkmaktadır. Mükemmel bir halde ambalajlama- paketleme hizmetleri hemen sonra 9. Kata kadar çıkabilen asansörlü araçlar sayeinde eşyalarınız hayli daha emin bir halde taşınmaktadır. Nakliye alanında teknolojik imkânlardan faydalanarak elde edilen bu vasıf ile bir yerden başka bir yere taşınmak sorun olmaktan çıkacaktır. Her taşınma sırasında zarar gören eşyalarınızın yıpranması ve kullanılamaz hale gelmesi sorunları nakliye maliyetini iki katına çıkarabilir. Bu nedenle seçtiğiniz firmanın profesyonel hizmetler sağlaması önemli olmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde ev, ofis, villa, hastane, fabrika taşımacılıkları yapılmaktadır. Araçlar kalabalık eşyaları tek seferde taşıyabilecek kapasitelere sahip olmakta ve eşyalarınızın zarar görmemesi açısından iç dizaynlarında da kolaylık sağlayacak özelliklere dikkat edilmektedir. Ambalaj malzemelerinin elde etmiş olduğu vasıf ile eşyalarınızda çizikler dahi oluşturulmadan yeni adresinize taşınmış olabileceksiniz.
PAYLAŞ :
Picktu Directory